Wellness a relax

Tradiční wellness

Zážitková oxygenoterapie

vstupte do našeho salonku s oxygenoterapií, kde Vám zvuk, tóny a obraz spolu s blahodárným kyslíkem připraví neskutečný prožitek. Pečlivě vybraná hudba s obrazovým doprovodem, pohodlné relaxační křeslo v luxusním prostoru s tlumeným světlem a jedinečná síla kyslíku ve Vás navodí pocity harmonie a klidu a nastartuje ozdravené procesy pro Vaše tělo i duši.

Multifunkční vana pro perlivou a vířivou koupel

uvolněte se při této proceduře a nechte působit sílu a energii vody a bublinek pro Vaše potěšení, relax a regeneraci. Kombinace procedury s chromoterapií Vám přinese očekávaný účinek a radost pro Vaše tělo.

Parafínový zábal rukou

malá ale účinná procedura na prohřátí prstů, kloubů a zápěstí. Vaše jedinečné ale každodenní prací a činnostmi unavené ruce, Vám za tuto proceduru poděkují. Vaše chvíle v krásném salonku pro parafínové zábaly si jistě užijete.

AquaThermoJet

vyzkoušejte novinku a zažijte uvolňující relaxační masáž vodními tryskami v symbióze s chromoterapií a zážitkovým prostorem. Přístroj AquaThermoJet neboli suchá masážní vana Vám nabídne až 16 druhů masáží dle Vašeho požadavku a přání.

Fitness & Sport

Nordic Walking

severská chůze v parcích a okolí našeho města je jednou z nejlepších procedur na čerstvém lázeňském vzduchu. Nejkvalitnější NW hole značky Leki, zaškolení v správnosti chůze, luxusní minerální voda na cestu a případně doprovod zkušeného instruktora Vás vtáhnou do pohybu a krásy této severské procedury.

Tolik nedoceněná klasická chůze

není důležité zda pomalá, rychlejší nebo svižná, ale především pravidelná napříč lázeňskými parky a lemující lázeňské prameny a hudební pavilony. Tolik cílů ve městě a jeho okolí je možno projít a vidět a naším doporučením je sledovat trasu dle mapy srdíčkových cest, kterou Vás rádi vybavíme.

Plavání

jako host hotelu Tři Lilie máte možnost navštívit jeden z největších akvaparků v Čechách – naše Aquaforum. Využijte plavecký bazén pro správné tempo Vašeho zdraví.

Jízda na kole

když chůze ani Nordic Walking nestačí a je třeba zvládnout více. Připravili jsme pro Vás nabídku sportovních a city kol pro výlety do blízkého i dalekého okolí. City kola vybavená transportním košem jsou skvělou volbou pro výlet, na který Vám připravíme sportovní svačinu nebo romantický piknik.

Miniaturgolf

v hlavní sezoně Vám rádi zprostředkujeme možnost vyzkoušet a zažít tento jedinečný lázeňský sport uprostřed nedalekého a nádherného Jitřního parku. Místo a sport samotný Vás jistě okouzlí a sportovní zábava a úspěch jsou předem zaručeny.

Aqua wellness a medical spa

Služby Lázeňské kliniky

jako další možnost splnění Vašich požadavků a přání Vám rádi zprostředkujeme konzultaci a provedeme rezervaci v jedinečné Lázeňské klinice v Aquaforu.
Pro hosty hotelu Tři lilie exkluzivně za zvýhodněnou cenu. Vysoká odbornost lékařů, kvalita a
profesionalita zdravotnického personálu, nejmodernější vybavení a diagnostika a široká paleta
léčebných programů zcela jistě obohatí Váš pobyt v našem luxusním Boutique hotelu Tři lilie.

Akvapark Aquaforum

jako náš host máte rovněž možnost využít vnitřní i venkovní areál Aquafora a užít si whirpool, tobogán či další atrakce tohoto jedinečného vodního světa v rámci pobytových balíčků.
Každý host si zde přijde na své. V letních měsících je venkovní areál a sluneční louka výbornou volbou
pro relax během Vašeho lázeňského dne.