Wellness a relax

Tradiční wellness

Wellness masáže a koupele

dopřejte si chvíli klidu a nechte se hýčkat rukama naší masérky. Můžete si vybrat z široké nabídky masáží, zábalů a koupelí, které uvolní Vaše tělo i mysl. Na všechny wellness procedury obdržíte slevu 15%.

Nabídka procedur:

Procedura Trvání Cena
Masáž klasická částečná 30 min. 550 Kč
Masáž klasická celková 60 min. 990 Kč
Aroma masáž částečná 30 min. 550 Kč
Aroma masáž celková 60 min. 990 Kč
Masáž lávovými kameny 30 min. 590 Kč
Relaxační masáž obličeje a dekoltu 30 min. 590 Kč
Indická masáž hlavy 30 min. 590 Kč
Masáž plosky nohou 45 min. 590 Kč
Baňkování 30 min. 590 Kč
Aqua Thermo Jet – suchá masážní vana 25 min. 550 Kč
Relaxační koupel – vířivá 20 min. 590 Kč
Relaxační koupel – perlivá 20 min. 590 Kč
Parafínový zábal rukou 15 min. 270 Kč
Zážitková oxygenoterapie 55 min. 350 Kč

Zážitková oxygenoterapie

vstupte do našeho salonku s oxygenoterapií, kde Vám zvuk, tóny a obraz spolu s blahodárným kyslíkem připraví neskutečný prožitek. Pečlivě vybraná hudba s obrazovým doprovodem, pohodlné relaxační křeslo v luxusním prostoru s tlumeným světlem a jedinečná síla kyslíku ve Vás navodí pocity harmonie a klidu a nastartuje ozdravené procesy pro Vaše tělo i duši.

Multifunkční vana pro perlivou a vířivou koupel

uvolněte se při této proceduře a nechte působit sílu a energii vody a bublinek pro Vaše potěšení, relax a regeneraci. Kombinace procedury s chromoterapií Vám přinese očekávaný účinek a radost pro Vaše tělo.

Parafínový zábal rukou

malá ale účinná procedura na prohřátí prstů, kloubů a zápěstí. Vaše jedinečné ale každodenní prací a činnostmi unavené ruce, Vám za tuto proceduru poděkují. Vaše chvíle v krásném salonku pro parafínové zábaly si jistě užijete.

AquaThermoJet

vyzkoušejte novinku a zažijte uvolňující relaxační masáž vodními tryskami v symbióze s chromoterapií a zážitkovým prostorem. Přístroj AquaThermoJet neboli suchá masážní vana Vám nabídne až 16 druhů masáží dle Vašeho požadavku a přání.

Fitness & Sport

Nordic Walking

severská chůze v parcích a okolí našeho města je jednou z nejlepších procedur na čerstvém lázeňském vzduchu. Nejkvalitnější NW hole značky Leki, zaškolení v správnosti chůze, luxusní minerální voda na cestu a případně doprovod zkušeného instruktora Vás vtáhnou do pohybu a krásy této severské procedury.

Tolik nedoceněná klasická chůze

není důležité zda pomalá, rychlejší nebo svižná, ale především pravidelná napříč lázeňskými parky a lemující lázeňské prameny a hudební pavilony. Tolik cílů ve městě a jeho okolí je možno projít a vidět a naším doporučením je sledovat trasu dle mapy srdíčkových cest, kterou Vás rádi vybavíme.

Plavání

Využijte plavecký bazén pro správné tempo Vašeho zdraví. Jako host hotelu Tři Lilie máte bezplatný a časově neomezený vstup do akvaparku Aquaforum – světa vody a relaxace. Jedná se o moderní velkolepý komplex šesti vnitřních a venkovních bazénů, plavecký bazén, relaxační bazén s masážními lavicemi a tryskami, whirlpool, dětským brouzdalištěm s klouzačkou, tobogánem a jeskyní. Finská sauna ke za poplatek. Denně od 9 do 21 hod.

Jízda na kole

když chůze ani Nordic Walking nestačí a je třeba zvládnout více. Připravili jsme pro Vás nabídku sportovních a city kol pro výlety do blízkého i dalekého okolí. City kola vybavená transportním košem jsou skvělou volbou pro výlet, na který Vám připravíme sportovní svačinu nebo romantický piknik.

Miniaturgolf

v hlavní sezoně Vám rádi zprostředkujeme možnost vyzkoušet a zažít tento jedinečný lázeňský sport uprostřed nedalekého a nádherného Jitřního parku. Místo a sport samotný Vás jistě okouzlí a sportovní zábava a úspěch jsou předem zaručeny.

Aqua wellness a medical spa

Služby Lázeňské kliniky

jako další možnost splnění Vašich požadavků a přání Vám rádi zprostředkujeme konzultaci a provedeme rezervaci v jedinečné Lázeňské klinice v Aquaforu.
Pro hosty hotelu Tři lilie exkluzivně za zvýhodněnou cenu. Vysoká odbornost lékařů, kvalita a
profesionalita zdravotnického personálu, nejmodernější vybavení a diagnostika a široká paleta
léčebných programů zcela jistě obohatí Váš pobyt v našem luxusním Boutique hotelu Tři lilie.

Akvapark Aquaforum

jako náš host máte rovněž možnost využít vnitřní i venkovní areál Aquafora a užít si whirpool, tobogán či další atrakce tohoto jedinečného vodního světa v rámci pobytových balíčků.
Každý host si zde přijde na své. V letních měsících je venkovní areál a sluneční louka výbornou volbou
pro relax během Vašeho lázeňského dne.