Zážitky

Svatby a rodinné oslavy v jedinečné atmosféře

Prožít nezapomenutelnou událost s nejbližšími a přáteli v jedinečné romantické atmosféře hotelu Tři lilie je Vaším přáním a naším posláním. Individuální přístup od plánování akce, při jejím průběhu a rovněž až k úspěšnému zakončení je zárukou, na kterou se můžete spolehnout. Plánujete svatbu, narozeniny, křtiny a další rodinné akce? Velice rádi se o Vás postaráme.

Firemní akce, semináře, konference

Prostory hotelu Tři lilie jsou ideálním místem pro pořádání jakýchkoliv firemních akcí. Individuální přístup, luxusní prostory, variabilita míst, vynikající zázemí, kvalitní služby a jedinečné ubytování – to vše je Vám v hotelu Tři lilie k dispozici pro každé Vaše přání a pro Vaši naprostou spokojenost. K firemním akcím rádi nabídneme, připravíme nebo zprostředkujeme další zážitky v okolí a z regionu. Stačí jen vyslovit přání a rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Gastronomické zážitky

Snídaně jako za císaře pána (připravujeme)

navštivte hotel Tři lilie na začátku dne a dopřejte si jedinečnou a bohatou snídani. Vynikající káva a čaj významné značky Julius Meinl, klasické i netradiční speciality a nápoje pro ten nejlepší start do nového dne v krásném prostředí hotelu nebo atria. Pouze na rezervaci.

Káva a zákusek jako v dobách monarchie

Historický porcelán, káva servírovaná ve stříbrných konvičkách, tradiční Sacher s domácí šlehačkou a troška vaječného likéru v luxusním prostředí hotelu Tři lilie Vás zaručeně okouzlí. Něco takového jste ještě nezažili.

Afternoon Tea

Kdo zažil odpolední čaj v londýnském Ritzu, tak ví o čem je řeč. Ale proč letět do Londýna, když lze podobný zážitek najít i u nás? Výběr prestižních čajů firmy Julius Meinl, tradiční etažér s nabídkou sendvičů, sladkých a ovocných dobrot a případně i sklenička sektu je opravdový zážitkový dýchánek.

Degustace vín J.W. Goetha

Nejvýznamnější české vinařství Johann W z Třebívlic s tradicí téměř 1000 let. Přijďte ochutnat skvostná vína z Čech v novém pojetí. Jedinečné vinařství a nádherná vína budou příležitostí prožít velmi příjemný večer s odkazem na lásku J.W. Goetha a Třebívlické baronky Ulriky von Lewetzow.

Degustace vín Champagne

nejprestižnější nápoj na světě a mystická rytířská ceremonie Sabrage du Champagne. Přijměte pozvání na tuto jedinečnou událost plnou požitků, napětí, radosti a historie a krásy regionu Champagne. Večerem provází osobně ředitel hotelu pan Milan Průcha.

Happy bubble hour (připravujeme)

proč nechávat bublinky v lahvi, když nejlépe chutnají ve skleničce! Zastavte se v hotelu Tři lilie na přípitek, aperitiv před večeří a nebo prostě jen tak na skleničku za velice zajímavou cenu. Denně mezi 17:00 – 18:00.